Ad is not active!

KXD Laste ATV 5-12a 4 takti

Type: mototechnics
Bodytype: ATV
Initial reg: 2018
Engine: 4 takti (125 cm³)
Fuel: petrol
Mileage:
Drive: rear-wheel drive
Transmission: semi-automatic (3 edasi / 1 tagasi)
Color: blue
VIN:
Price: EUR 500
VAT 0% (no VAT accrue)
9EUR/ month
down payment 0 EUR
No comprehensive insurance required
QRRequest for more info | Recommend to a friend | Add to comparison | Save the vehicle | Inappropriate ad

Equipment

chain

Technical specs

Engine

power: 
max speed: 
displacement:125 cm³
final drive:chain

Fuel

fuel:petrol

Other information

Location of a vehicle: Tartumaa, Estonia

Ostetud uuena poisile harjutamiseks aastal 2018. Poiss oli siis 5 aastane. Täna vajab poiss juba veidi suuremat ja seepärast otsib masin uut omanikku. Otsustasime soetada just käikudega, et saaks juba varakult selle harjumuse sisse. Käike saab vahetada ilma sidurita sõidu pealt. Masin maksis uuena 700€.

Paari aasta jooksul on masina probleemsed kohad käidud järjest läbi ja parandatud. Peamised probleemid Hiina laste ATV-dega ja meie tehtud lahendused on all ära toodud:

- Kere pehme ja kipud driftimisel ketti maha viskama. Jäigistasime kere mootori ümber, tegime uued paksust metallist mootori kinnitused ja ajasime esimese ja tagumise hammasratta samale joonele.

- Keti pinguti pehme metalli tõttu nõrk ja annab järgi mille tagajärjel läheb kett lõdvaks ja tuleb maha. Võtsime tagumise hargi koos keti pingutusega tükkideks, asendasime uute materjalidega ja keevitasime korralikult kokku tagasi. Vahetasime ära ka kõik poldid.

- Tagumised veljed läksid kõveraks. Sirgestasime veljed ja lisasime teise tugevama seina juurde. Nüüd peavad veljed vastu ka raskemale koormale.

- Vedava silla (tagumised) rehvid kulusid väga kiiresti ära kuna original rehvide koostis väga pehme. Koos velgede sirgestamisega paigadasime uued vastupidavamad tagumised rehvid.

- Originaal aku ei pidanud eriti kaua vastu ja seega sai ka see eelmise hooaja lõpus uue vastu vahetatud.

-keevitatud on veel nipet-näpet asju (Sumbuteid, sumbuti kinnitusi, tagumise tule kinnitust) mis kehva tehase keevituse tõttu lahti väristavad.

ATV küljest on eemaldatd ohtlikud ja halvasti kinnitatud metallist raamid. Lisaks võtsime ära ka võtme süsteemi, mis võimaldab ATV-d distantsilt seisma jätta. Pakiraamid utiliseerisime, kuid seiskamise süsteemi osad on alles ja saab ATV-ga kaasa. Lisaks anname kaasa ka vanad tagumisd rehvid (Saab talvel jääpeal sõitmiseks piikideks teha).

Mootor on töökindel ja peab vastu, kui korrektselt õli vahetada. Ise oleme pidanud head hoolt selle eest, et hooldused oleksid korrektselt tehtud ja et masin püsiks sõidukorras. Kasutusjälgi ja normaalset kulumist masina plastosadel muidugi leidub, kuid viidates ülalmainitule julgen väita, et oleme kõrvaldanud peamised probleemid ja järgmisel omanikul on tunduvalt rohkem muretuid sõidutunde, kui uue mudeli ostu korral need kõik ise läbi teha.

Võtke huvi korral julgelt ühendust telefonil +372 532 67 853

Seller

Tradefor OÜ

Buyer assistance

Check vehicle's condition and history records!Check now
9EUR/ month
down payment 0 EUR
No comprehensive insurance required
KXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 taktiKXD Laste ATV 5-12a 4 takti